Skip to main content
Kereskedelem

Bezárás helyett megújultak

By 2013. február 28.One Comment

A szokásos év eleji üzletbezárási dömpingen felül is érezzük már jó ideje, hogy egyre fogynak az üzletek Egerből, és hiába tudjuk persze, hogy jelen esetben sem csak egri jelenségről van szó, ez aligha jelenthet vigaszt a kihalt helyiségeket nézve. Igen ám, de, hogy ne mindennek csak a rossz oldalát lássuk, meg kell jegyezni, hogy vannak üzletek, amik nem csak, hogy nem zártak be a januári-februári időszakban, de a pangást inkább a megszépülésükre fordították. Három pontot is tudunk a belvárosból, ahol megújult külsővel várják a tavaszt: a Zalár patika már megszépült belsővel fogadja betegeit, a Széchenyi utca két végén pedig egységesen március negyedikén nyílik ki a kapu az Inmedio újságárus és az OTP Bank újjávarázsolt belső tere felé. Igaz, ez utóbbihoz az is hozzátartozik, hogy cserében valószínűleg belátható időn belül bezár a bankcsoport Hatvani kapu téri fiókja, hozzáadva ezzel egy újabb elemet az eladó/kiadó városunkhoz.

DSC_3495

Szólj hozzá! One Comment

  • Péter szerint:

    Véleményem szerint dícséretes,h vannak még a belvárosban megszépülő üzletek és épületek,igen lehangoló azonban az egyre üresedő utcák látványa.A városunkba látogató túristák szembesülnek a szomorú tényekkel,hogy például este10órakkor már be vannak zárva a vendéglátó helyek!Remélem az illetékesek végre már belátják,hogy tenni kellene ez ügyben valamit!Hozzáteszem én egy egri lakos vagyok és a belvárosban nincsen semmi nemű üzleti érdekeltségem!