Skip to main content
A nagy kocsmatúraÜzemel

Zöld Ász söröző

By 2014. március 14.február 24th, 2025

A Zöld Ász söröző a kertvárosias Hősök utcán foglal helyet, egy újépítésű ház aljában. Kívülről először nagyobbnak gondoltuk, aztán belépve rájöttünk, hogy egyetlen, aprócska térből áll, mindössze négy asztallal – valószínűleg olyannyira csak a környéknek szól a hely, hogy az első vendégek közt lehettünk benne, akik nem a városrészből érkeztek.

A szórakoztatásról mindösszesen egy TV gondoskodik, valamint ha ide vesszük, akkor a jó időben, a bejárat mellett működő terasz.  Városrészhez illő árakkal, funkciónak megfelelő választékkal és kedves kiszolgálással nekünk csak a jó arcát mutatta a söröző, amit hiányoltunk belőle az csak valami – bármi – karakteresebb vonás volt. Még csak a nevéhez kapcsolódva sem találtunk bent semmi egyedibb dolgot, a falat is sörös képek díszítették, tehát kissé jellegtelennek éreztük a berendezést. Ettől függetlenül a méretei miatt aranyos söröző volt, a környéken lakva biztos visszatérő vendégei lennénk.

 

Beltér

Vendégek

Kiszolgálás

Mosdó

Ár

Igipop

2

2

4

3

Üveg Borsodi 290,-

Sasi

3

3

3

2

Erika

3

3

4

2

Átlag pontszám: 2,8

zoldasz

DSC_0598 DSC_0600 DSC_0602A WC is érdekel

 


Sörtérkép

Sörtérképünkön mindent gyűjtünk, ahová jóízűen beülhetsz egy sörre Egerben! Kocsmákat, büféket, bárokat, kávézókat és olyan éttermeket, ahol elbírja a hangulat, ha csak egy sört rendelsz. Ha te is szeretsz felfedezni helyeket, oszd meg élményeidet, és segíts naprakészen tartani Eger Sörtérképét!

Új üzletek Egerben

Ha megadod az email címedet, levelet küldünk, amikor új elem kerül fel az üzletfigyelő listára. Elérhetőségedet nem használjuk fel más célra, és bármikor leiratkozhatsz, ha nem kérsz több értesítést.