Skip to main content
Kereskedelem

Pasánknál forgatott a Fókusz stábja

By 2014. november 20.

Az RTL Klub egyik népszerűbb sorozatával-, a Szulejmánnal kapcsolatban forgatott városunkban a Fókusz stábja, az adást tegnap láthatta a nagyérdemű. Aki lemaradt róla, és ez szomorúsággal tölti el, ő követheti a mi példánkat: utólag ide kattintva tekinthető meg a négy perces videó.

hikmetdemir

A riport elsősorban nyilván egy promóció a sorozathoz, de másodlagosan a városunkban élő török Hikmet Demir-t is megismerhetjük belőle, illetve egy rövid bemutatást is kaphatunk a vár tövében felhúzott Pasa sátráról. Utóbbi helyet mi is szeretjük nagyon, nyár végén itt írtunk róla – aki még nem tette meg, annak csak ajánlani tudjuk a kipróbálást. Amikor mi ott jártunk, valamiért csak a teáinkat örökítettük meg, így visszagondolva a sátor beltere lehet izgibb lett volna, de hát ez van, kedvcsinálónak azért csatoljuk még mesteri fotónkat a végére.

DSC_0869