Skip to main content
Önkormányzati közlemény

Forgalomváltozások a Triatlon Fesztiválhoz kapcsolódóan

By 2015. május 15.

2015. május 16-án, szombaton rendezik meg városunkban az immár V. Egri Triatlon Fesztivált. A verseny egyben Triatlon Magyar Egyetemi és Főiskolai Egyéni és Csapat Országos Bajnokság, MIX-Váltócsapat Országos Bajnokság, valamint Shimano amatőr ranglista verseny. A sportolók, a nézők, az egri polgárok és a városunkba látogató vendégek biztonsága érdekében útlezárásokra lesz szükség az alábbiak szerint…

Május 16-án, szombaton 8.00 – 20.00 óra között lezárják:

  • az Ady utáct (teljes szélességében és hosszában)
  • a Hadnagy utcát (teljes szélességében, a Deák F. út és a Hell Miksa utca közötti szakaszon)
  • a Csákány utcát (teljes szélességben és hosszban), valamint
  • a Deák Ferenc utat (teljes szélességben, a Szeszfőzde utca és a Klapka utca közötti szakaszon)

A versenyzők ezen a pályán teljesítik a távot, melyet az Egri Rendőrkapitányság, a Közterület-felügyelet, az Agria Polgárőr Egyesület, az Egri Polgárőrség, illetve az Agria Speciális Mentő és Tűzoltó Csoport biztosít.

Tisztelettel kérjük a közlekedők és a lezárással érintett terület lakosainak megértő türelmét és segítő együttműködését!